• 1401/05/09 - 10:30
  • 103
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام سرپرست دانشکده پیراپزشکی، به مناسبت «پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400»

پیام سرپرست دانشکده پیراپزشکی، به مناسبت «پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400»

یرْفع اللّه الّذین آمنوا منْکمْ و الّذین أوتوا الْعلْم درجاتٍ (مجادله، ۱۱).

خداوند کسانی را که ایمان آوردند و آنان را که علم داده شدند بسیار بلندمرتبه می‌فرماید.

دانشجویان، کارکنان و اساتید محترم دانشکده پیراپزشکی

سلام‌علیکم

در ابتدا فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و یاران باوفای ایشان را خدمت شما تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

با لطف و عنایت خداوند متعال با برگزاری آخرین امتحان در تاریخ پنجم مرداد 1401 نیمسال جاری به اتمام رسید. جا دارد از تلاش صادقانه همکاران عزیزم، اعم از معاونین، مدیران گروه، اساتید و کارشناسان آموزش، در دانشکده پیراپزشکی و همچنین اساتید همکار از سایر دانشکده‌ها تقدیر و تشکر نمایم. دغدغه اصلی بنده ارائه آموزش تخصصی و البته با کیفیت به شما دانشجویان عزیز می‌باشد. با وجود محدودیت‌هایی که در این راه داریم از آغازین روزهای انتصاب سعی کردم با رایزنی با معاونت محترم آموزشی و همچنین ریاست محترم دانشگاه این محدودیت‌ها را مرتفع نمایم. قطعاً در این مسیر همفکری با شما دانشجویان عزیز در برنامه‌ریزی بهتر ارائه دروس یاری‌رسان ما خواهد بود و گواه این موضوع جلسات متعدد با دانشجویان و نمایندگان آن‌ها برای برنامه‌ریزی ترم آتی است و ان شاء الله شاهد بخشی از این تغییرات مثبت که حاصل رایزنی با نمایندگان خودتان می‌باشد در ترم آینده خواهید بود.

امیدوارم بعد از استراحت و تجدیدقوا با نیرو و انگیزه‌ای، مضاعف برای ترم آینده آماده شوید و بتوانیم در کنار هم روزهای بهتری را به امید خداوند متعال رقم بزنیم. از خداوند متعال سعادت و سلامت شما و خانواده محترمتان را خواستارم.

دکتر محمد پرورش مسعود

سرپرست دانشکده پیراپزشکی

  • گروه خبری : اخبار دانشكده,آموزشي,قابل توجه,اسلایدشو
  • کد خبر : 52543
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید