• 1400/06/31 - 19:01
  • 21
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

هفته دفاع مقدس گرامی باد

پیام سرپرست دانشکده پیراپزشکی به مناسبت هفته دفاع مقدس

پایان شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

 

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

 

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و پایمردی مردان و زنانی قهرمانیست که در پاسخ به فرمان امام و مقتدای خود با پا خاستند و در دفاع از ثغور نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان مایه گذاشتند و حماسه هایی ماندگاری بر لوح زرین انقلاب اسلامی نگاشتند.

دفاع مقدس از یک سو پایه گذار فرهنگ مقدسّی شد که مسیر وصال به ملکوت را هموار کرد . از نتایج بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است که بنیانهای ارزشمندی را در جامعه نهادینه کرد و به سخنی دیگر دفاع مقدس، اسلام را زنده کرد.

اینجانب یاد و خاطره پایمردیها و رشادتهای تمامی شهیدان گرانقدر ،رزمندگان و ایثارگران را گرامی داشته و بدینوسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون مردم شریف استان ایلام به ویژه ایثارگران ، جانبازان و نیروهای مسلح قهرمان را در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت اله خامنه ای (مد ظله العالی) مسئلت می نمائیم.

  • گروه خبری : اخبار دانشكده,مناسبت ها,اسلایدشو
  • کد خبر : 47336

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید